| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 2 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Kollane |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 382CXN |
| VIN | JTDAANBC200005013 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1490 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Võimsus | 68 kW |
| Tippkiirus | 172 km/h |
| CO2 | 87 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 3.8 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1181 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 3776 mm |
| Laius | 1740 mm |
| Kõrgus | 1525 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreerimistasu tasutud! Registreerimistasu tasutud! NB! Läbisõit ajas muutuv. NB! Auto ei asu müügiplatsil. Vaatamiseks palume ette helistada.
| Müüja | Amserv Järve |
|---|---|
| Aadress | Tallinn, Pärnu mnt. 232/1 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | amservauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.