| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | - |
| Aasta | 2017 |
| Läbisõit | 348 268 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 387BVL |
| VIN | VF1MA000758116303 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2299 cm³ |
|---|---|
| 2.3 l | |
| Võimsus | 125 kW |
| Tippkiirus | 161 km/h |
| CO2 | 189 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.7 l/100km |
| • Maanteel | 7.0 l/100km |
| • Keskmine | 7.3 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2244 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 3 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 6198 mm |
| Laius | 2070 mm |
| Kõrgus | 2475 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
| Müüja | ABC Motors |
|---|---|
| Aadress | Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | abcmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.