Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2013 |
| Läbisõit | 147 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Tumesinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 366BRX |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2995 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 228 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2415 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1915 kg |
| Kandevõime | 500 kg |
| Piduriga haagis | 2100 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2921 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4915 mm |
| Laius | 1874 mm |
| Kõrgus | 1420 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Väga heas korras Audi A6 C7 3.0 TFSI quattro. Väikese läbisõiduga (147 000 km) on ajas muutuv sest auto igapäeva kasutuses. Hiljuti tehtud suuremad hooldustööd: ketikomplekt, PCV, termostaat, veepump ja kütusepump. 4000km tagasi dünaamiline kasti hooldus ning õli vahetatud alati 6000km intervallidega Väga hea varustus: panoraamkatus, BOSE helisüsteem, ventileeritavad ja soojendusega istmed, tagaistme soojendus, pimenurga jälgimise süsteem jne. Miinusteks nii palju, et tagumine tiib kergelt nurgast mullitab.
| Müüja | Robert Rokk |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.