| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2016 |
| Läbisõit | 322 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 572TNT |
| VIN | WBA8J91030K726987 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 120 kW |
| Tippkiirus | 222 km/h |
| CO2 | 104 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 4.8 l/100km |
| • Maanteel | 3.5 l/100km |
| • Keskmine | 4.0 l/100km |
| Täismass | 2060 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1585 kg |
| Kandevõime | 475 kg |
| Piduriga haagis | 1800 kg |
| Pidurita haagis | 745 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2810 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4633 mm |
| Laius | 1811 mm |
| Kõrgus | 1416 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Ökonoomne ja töökindel uuema põlvkonna B47 mootor (viimane seeria ilma tehase AdBlue süsteemita) koos läbi aegade kõige hinnatuima ZF-8HP II-generatsiooni käigukastiga. Äsja enne müüki tehtud täielik defekteerimine ja vahetatud kõik mis vaja. Kõik hooldused on dokumenteeritud ja arved koos BMW esinduse hooldusajaloo väljavõttega on olemas. Paigaldatud Autoterm FLOW 5D 5kW eelsoojendi koos telefonirakenduse distantsjuhtimisega - istu talvel sooja autosse ning säästa mootorit ja kütust. Olemas on teisaldatav kärukonks. Ustesse paigaldatud täiendav müraisolatsioon. Reaalne kütusekulu R19 veljega 4,2 maanteel ja 5,6 linnas. Õli vahetatud viimase 50 000 km jooksul iga ~8000 km tagant (kasutatud Motul 8100 X-CLEAN EFE 5W30 + X-1R õlilisandit) Suuremad tööd, mis tehtud: 294 140 km - käigukasti dünaamiline õlivahetus, differentsiaali õlivahetus, vahetatud KKK ja pihustiseibid 315 229 km - summutisukk + DPF tihend ja klamber 319 203 km - uus aku (Exide AGM) 321 500 km - vahetatud termostaat, jahutusvedelik, differentsiaali simmerid + õli 321 814 km - uus OEM Garrett turbo + kõik vajalikud tihendid ja torud, lisaks õli ja filtrid Soovi korral võimalik kaasa osta R19 veljed koos ~6000 km sõitnud lamellrehvidega (vaata viimast pilti).
| Müüja | Imre |
|---|---|
| Aadress | Tartu |
| Telefon | Näita numbrit |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.