| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 1988 |
| Läbisõit | 125 546 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Punane |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 30ZGP |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 5733 cm³ |
|---|---|
| 5.7 l | |
| Võimsus | 179 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1719 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1524 kg |
| Kandevõime | 195 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 2 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4534 mm |
| Laius | 1796 mm |
| Kõrgus | 1201 mm |
Toodud riigist Ameerika Ühendriigid
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa klassikaline chevrolet corvette c4 targa versioon ehk katus käib nelja poldiga küljest. Tegemist on 4nda põlvkonna corvette’ga , mida iseloomustab ajastule omane disain, madal ning sportlik sõidutunnetus. Auto on üldiselt heas seisukorras, arvestades tema vanust. Mootor töötab ühtlaselt ja käike vahetab ilusti. Auto on käinud american beautys hooldustes. Värskelt on vahetatud käigukasti, mootori ja pidurivedelik. Nagu vanale autole ikka kohane, siis pisiasju millega nokitseda ikka leidub aga ei midagi kriitilist. Auto on lastud värvida teist tooni ja värvikvaliteet on väga hea. Olen avatud kõnedele ja lisaküsimustele. Müügipõhjus c6 corvette otsingul. Reg tasu makstud.
| Müüja | Kenert |
|---|---|
| Aadress | Tallinn |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.