| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 56 293 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 731KTX |
| VIN | TMAH881A3RJ010986 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 53 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2220 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1798 kg |
| Kandevõime | 422 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 2660 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4355 mm |
| Laius | 1825 mm |
| Kõrgus | 1575 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
- Eesti ajalugu - Hooldatud korrapäraselt vaid margiesinduses - Viimane hooldus 08.2025 läbisõidul 30 036 kilomeetrit - 64 kWh aku - Comfort varustus - LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled, pidurituled) - Soojendusega rool - Kaugtulede ümberlülitamise assistent - Navigatsiooniseade - Apple CarPlay, Android Auto - Istmesoojendused (2) - Parkimiskaamera - Telefoni juhtmevaba laadimine - UUED SUVEREHVID ALL Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Müüja | Topauto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | topauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.