| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2014 |
| Läbisõit | 53 500 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 897KYP |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1998 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 217 kW |
| Tippkiirus | 240 km/h |
| CO2 | 258 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 10.8 l/100km |
| Täismass | 2060 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1685 kg |
| Kandevõime | 375 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2650 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4495 mm |
| Laius | 1810 mm |
| Kõrgus | 1480 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Robert |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.