Sõidukil on kehtiv garantii (02.01.2028)
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 96 500 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Tumeroheline |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 346MVB |
| VIN | W1NFF2DE2PA846427 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2925 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 243 kW |
| Tippkiirus | 238 km/h |
| CO2 | 243 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2684 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 5243 mm |
| Laius | 2030 mm |
| Kõrgus | 1928 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
EESTIST UUENA,KEHTIV GARANTii 2028 EESTIST OSTETUD UUENA. Avariivaba KEHTIV MERCEDES GARANTII kuni 01.2028a või 150.000km Hinnale lisandub MNT registreerimine ca 4425€
| Müüja | Euest |
|---|---|
| Aadress | Kadaka tee 72A, Tallinn 12618 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | euest.ee |
E - R 10.00 - 18.00 L- kokkuleppel HOOLDUS +372 50 20 964
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.