Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 1997 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | - |
| Värv | Hõbedane |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 900THS |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2494 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Võimsus | 125 kW |
| Tippkiirus | 224 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1805 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1420 kg |
| Kandevõime | 385 kg |
| Piduriga haagis | 1600 kg |
| Pidurita haagis | 670 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2700 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4526 mm |
| Laius | 1698 mm |
| Kõrgus | 1393 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa e36 323i 125kw, millel on tehtud manu swap. REG TASU ON MAKSTUD Uv 11.2026 Autod kasutatud sihtotstarbeliselt! Jäärajal ideaalne masin, kuid ei jää hätta ka asfaldil! Kemppi differ! Et tänavaplidis välimust parandada võiks ideaalis esimesed uksed vahetada(Poolas 380eur koos transaga sama värvi uksed olemas) . Tagumised juba vahetasin. Tehtud asjadest loetelu all Tagasild: Sillatala ja käänad puhastatud värvitud Koik uued polupuksid Käändmikusse ülesse ja alla uued silikonpuksid. Uus käsipiduri süsteem Taastatud pidurid Uued piduriplekid Uued rattalaagrid Uued käsipiduritrossid Esisild: Imperium garage uued lock kit adapterid Uued õõtsad Õõtsadel uued ekstsentrik puksid Uued rattalaagrid Uued piduriplekid Taastatud pidurid Roolikardaanile uus polu Uued sisemised ja välimised rooliotsad Mootori- ja kastipadjad strongflex Sisustus: E46 sport alcantara istmed Uus Odesa onc shortshifter Peidetud ja eemaldatav reverse hüdro käsipidur Alcantara sportrool (orig rool kaasa) Pioneer makk Sigaretisuutaja asukoht muudetud. Väliselt: All on suur põhjakaitse, mis saab alguse stangest ja loppeb kasti juures ning külgede peal on kujus. Küljekarbid vahetatud. Põhi ning amordi kannud korralikud. HINNAS POLE MÕTET RÄÄKIDA KUNA SEE ON KIVIST! Igapäevases sõidus ta ei ole. Jalus ta ei ole ning ootab uut hooaega. Nii, et müügiga kiiret pole ja mingeid hinna pakkumisi ei oota.
| Müüja | Timmu |
|---|---|
| Aadress | Rakvere |
| Telefon | Näita numbrit |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.