| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2016 |
| Läbisõit | 194 450 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 794DZB |
| VIN | WBA8F91030K711648 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 85 kW |
| Tippkiirus | 204 km/h |
| CO2 | 102 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 4.6 l/100km |
| • Maanteel | 3.5 l/100km |
| • Keskmine | 3.9 l/100km |
| Täismass | 2005 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1545 kg |
| Kandevõime | 460 kg |
| Piduriga haagis | 1600 kg |
| Pidurita haagis | 745 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2810 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4633 mm |
| Laius | 1811 mm |
| Kõrgus | 1429 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müügiks heas korras ja hooldatud bmw. Kaasa tulevad talverehvid. Hooldatud ametlikus esinduses.
| Müüja | Rein |
|---|---|
| Aadress | Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.