| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2019 |
| Läbisõit | 160 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | - |
| VIN | WBA5X7109LFH84933 Kontrolli |
| Maht | 1998 cm³ |
|---|---|
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 215 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | - |
| Kütus | Hübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | - |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4709 mm |
| Laius | 1827 mm |
| Kõrgus | 1444 mm |
Toodud riigist Rootsi
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Soome
Müüa hästi hoitud ja väga heas sõidukorras auto. Auto sõidab igapäevaselt ning on tehniliselt korralik. Mootor töötab ilusti, käigukast vahetab sujuvalt ja veermik vaikne. Salong puhas ning kere üldmulje viisakas. Kaasa tulevad talverehvid velgedel. Hinna sees Eesti registreerimine. Auto asub Tallinnas ning on koheselt saadaval. Huvi korral kirjuta või helista ja küsi lisainfot.
| Müüja | Kaspar E. |
|---|---|
| Aadress | tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.