
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2018 |
| Läbisõit | 132 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 621KGR |
| VIN | WP1ZZZ9YZKDA90568 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 4.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 404 kW |
| Tippkiirus | 286 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 16.2 l/100km |
| • Maanteel | 9.3 l/100km |
| • Keskmine | 11.7 l/100km |
| Täismass | 2935 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2250 kg |
| Kandevõime | 685 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2895 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4926 mm |
| Laius | 1983 mm |
| Kõrgus | 1702 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 09.2026; Toodud riigist: Luksemburg; Garantii kehtib kuni 04/2027; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Väga heas korras ja täieliku hooldusajalooga Porsche, millele kehtib Porsche Approved garantii kuni 04.2027 koos pikendamise võimalusega. Autol on täielik Porsche esinduse hooldusajalugu, viimane hooldus teostatud 02.2026. Sõiduk on nii tehniliselt kui ka visuaalselt väga heas seisukorras. Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. Autoga tutvumiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida.
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.