| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2008 |
| Läbisõit | 200 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Tumepunane |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 131MLC |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 104 kW |
| Tippkiirus | 180 km/h |
| CO2 | 189 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.4 l/100km |
| • Maanteel | 6.4 l/100km |
| • Keskmine | 7.9 l/100km |
| Täismass | 1960 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1453 kg |
| Kandevõime | 507 kg |
| Piduriga haagis | 1200 kg |
| Pidurita haagis | 685 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2630 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4315 mm |
| Laius | 1783 mm |
| Kõrgus | 1606 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Ivan Repinski |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.