| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2006 |
| Läbisõit | 389 264 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 543NVM |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 170 kW |
| Tippkiirus | 248 km/h |
| CO2 | 197 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.0 l/100km |
| • Maanteel | 5.9 l/100km |
| • Keskmine | 7.4 l/100km |
| Täismass | 2070 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1625 kg |
| Kandevõime | 445 kg |
| Piduriga haagis | 1800 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2760 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4520 mm |
| Laius | 1817 mm |
| Kõrgus | 1421 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Olude sunnil panen müüki eelmainitud auto. Minu käes on auto kolmas aasta ning selle aja jooksul on tema eest hoolikalt hoolt kantud. Talviti seisis auto garaažis. Hind sisaldab reg tasu. Tehtud tööd: Tagasilla puksid vahetatud polüuretaan pukside vastu Ees kõik kaikad vahetatud Suur rihmaratas + rihmad + veepump Piduri kettad/klotsid vahetatud, ees brembo vent kettad Õli vahetatud iga 8-10k tagant Diffri õli vahetatud Auto ei ole kahjuks enam uus ning vanusest tingitud on iluvead. Tagaluuk eelnevalt kellegi poolt vahetatud fl luugi vastu, numbritulede juures esineb roostet. Katuseluuk töötab igas asendis, aga kuna luugi riie otsustas koostööd lõpetada olena kasutanud vaid tuulutuse asendis (ennast otseselt see ei häiri, sellepärast pole ka tegelenud). Eelnevalt on mootorile ja kastile tehtud chip. Pandud android makk ja vängem helisüsteem. Kaasa annan üv jaoks orig summuti. Vastan meeleldi asjakohastele küsimustele. Palun hinnapakkumisi ning vahetust mitte pakkuda.
| Müüja | Vova |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.