| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2014 |
| Läbisõit | 152 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 230RFF |
| VIN | ZFA3120000J180239 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1368 cm³ |
|---|---|
| 1.4 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 180 kW |
| Tippkiirus | 210 km/h |
| CO2 | 155 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.5 l/100km |
| • Maanteel | 5.4 l/100km |
| • Keskmine | 6.5 l/100km |
| Täismass | 1425 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1126 kg |
| Kandevõime | 299 kg |
| Piduriga haagis | 800 kg |
| Pidurita haagis | 400 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2300 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 3 |
| Pikkus | 3657 mm |
| Laius | 1627 mm |
| Kõrgus | 1485 mm |
Toodud riigist Rootsi
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Auto on toodud Rootsist, Eestis olen ainuke omanik. Rootsist on autol hooldusraamat, Eestis kõik hooldused ja suuremad tööd tehtud Stello Autos, kõik arved olemas. Õlivahetused tehtud iga 10 000 km tagant. Varasem omanik on autole paigaldanud TD04 turbo kiti, mille tulemusena on autol ca 180 kW. Auto on igapäevases kasutus seega läbisõit ajas muutub.
| Müüja | LR |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.