| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2014 |
| Läbisõit | 115 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 749CTB |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 6208 cm³ |
|---|---|
| 6.2 l | |
| Võimsus | 373 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2160 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1900 kg |
| Kandevõime | 260 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2765 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4707 mm |
| Laius | 1795 mm |
| Kõrgus | 1391 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Mark |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.