| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2011 |
| Läbisõit | 267 496 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 962MHB |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1461 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Võimsus | 81 kW |
| Tippkiirus | 177 km/h |
| CO2 | 129 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 5.8 l/100km |
| • Maanteel | 4.4 l/100km |
| • Keskmine | 4.9 l/100km |
| Täismass | 1930 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1514 kg |
| Kandevõime | 416 kg |
| Piduriga haagis | 1200 kg |
| Pidurita haagis | 740 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2630 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4330 mm |
| Laius | 1783 mm |
| Kõrgus | 1606 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Müüa heas korras Nissan Qashqai mis on meie pere käes olnud juba 2015 aastast.Autoga tehtud palju asju alates sildadest,kõik pihustid,hammasrihmad jne.Hooldust on auto saanud regulaarselt iga 8-10 tuhande km tagant.100km tagasi teostatud korraline hooldus.Autoga saab kaasa kaks hooaega sõitnud kumho naelrehvid ning hetkel samuti all 2 hooaega sõitnud suverehvid.
| Müüja | trevor aruksaar |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.