
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | - |
| Aasta | 2014 |
| Läbisõit | 84 500 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 888PCE |
| VIN | WP0CD2998ES173078 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3.8 l |
|---|---|
| Võimsus | 412 kW |
| Tippkiirus | 318 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2045 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1750 kg |
| Kandevõime | 295 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2450 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4506 mm |
| Laius | 1880 mm |
| Kõrgus | 1292 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2027; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga korralik ning hea lisavarustusega Porsche 911 Turbo S. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.; Komisjonimüük
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.