
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 32 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 393KXF |
| VIN | W1K2062541F054269 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 150 kW |
| Tippkiirus | 240 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2655 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2193 kg |
| Kandevõime | 462 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2865 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4793 mm |
| Laius | 1900 mm |
| Kõrgus | 1491 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2028; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Korralik ja vähe sõitnud C-klassi Mercedes-Benz. Autole lisatud C63 välisdetailid. Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud,omanikuvahetus vaid 55 eur. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. ; Komisjonimüük
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.