
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | - |
| Aasta | 2006 |
| Läbisõit | 100 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 950SCL |
| VIN | WAPB544006RH10295 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 4.4 l |
|---|---|
| Võimsus | 368 kW |
| Tippkiirus | 314 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 16.6 l/100km |
| • Maanteel | 8.7 l/100km |
| • Keskmine | 12.3 l/100km |
| Täismass | 2260 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1795 kg |
| Kandevõime | 465 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2890 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4841 mm |
| Laius | 1846 mm |
| Kõrgus | 1468 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2026; Toodud riigist: Jaapan; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Müüa väga ilus, hea varustusega ja hästi hoitud ALPINA B5. Tegu on kirsipunases värvitoonis autoga, mis koos beeži sisuga annab väga maitseka ja klassikalise premium kombinatsiooni. Sellist värvikombot kohtab harva ning see eristab autot selgelt teistest. Auto on toodud Jaapanist, mis tähendab üldiselt väga head säilivust ja hoolikat kasutust. Eestis on auto olnud ühe hooliva omaniku käes. Läbisõit on mõistlik ning auto üldmulje viisakas ja korrektne. Sõidab täpselt nii nagu ALPINA peab ehk sujuvalt, jõuliselt ja kindlalt. Sobib entusiastile, kes otsib midagi selgelt erilisemat kui tavaline 5. seeria. Registreerimistasu on tasutud! Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.