| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Mototehnika |
| Keretüüp | Mootorratas |
| Aasta | 2004 |
| Läbisõit | 62 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 78CB |
| VIN | JKAZXT00CCA006741 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 998 cm³ |
|---|---|
| 1.0 l | |
| Võimsus | 128 kW |
| Tippkiirus | 295 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 380 kg |
|---|---|
| Tühimass | 196 kg |
| Kandevõime | 184 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 1385 mm |
| Istekohti | 2 |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 2045 mm |
| Laius | 705 mm |
| Kõrgus | 1115 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Hästi hoitud ratas, hooldused tehtud õigeaegselt. Hiljuti tehtud asjad: 2024 Radiaator Piduriklotsid Esirehv Küünlad Jahutus lõdvikud Vaakumvoolikud Gaasitrossid Armeeritud piduritorud Klapivahede regull+mootori tihendid(kkk tihend,otsakaane tihendid) 2025 tagarehv Aku Lenksu laagrid Amordi õli ja tihendid Kaasa saab tagumise istme,originaal peeglid,originaal jahutus lõdvikud.
| Müüja | Martin |
|---|---|
| Aadress | Pärnumaa |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.