
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2019 |
| Läbisõit | 95 800 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Pruun |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 585XRL |
| VIN | WP0ZZZ97ZLL131380 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2.9 l |
|---|---|
| Võimsus | 340 kW |
| Tippkiirus | 278 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2710 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2401 kg |
| Kandevõime | 309 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2950 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 5049 mm |
| Laius | 1937 mm |
| Kõrgus | 1417 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2027; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga kõrge varustustasemega Porsche Panamera, mida on hooldatud ainult Porsche esinduses. Antud sõidukil on registreerimistasu makstud,omanikuvahetus vaid 55 eur. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. ; Komisjonimüük
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.