
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 95 043 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 142FPB |
| VIN | JF1BT9LL3MG006437 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2498 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 124 kW |
| Tippkiirus | 193 km/h |
| CO2 | 193 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 9.1 l/100km |
| • Maanteel | 6.5 l/100km |
| • Keskmine | 7.4 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1724 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4870 mm |
| Laius | 1875 mm |
| Kõrgus | 1675 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Acc,Led,Pimenurk Teostatud tehniline kontroll Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
| Müüja | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | inchcape.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.