| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Veoauto |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 25 200 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 811FHT |
| VIN | ZCFC535C705601176 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2998 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Võimsus | 129 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 3500 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2991 kg |
| Kandevõime | 509 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 3 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 6823 mm |
| Laius | 2280 mm |
| Kõrgus | 3150 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
-
| Müüja | Iv Pluss Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Pärnu mnt 556, 76401 Laagri, Harju maakond |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.