| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 26 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | YV1LFK2V8R1198053 Kontrolli |
| Maht | 1969 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Võimsus | 183 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | - |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2298 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4953 mm |
| Laius | 1958 mm |
| Kõrgus | 1743 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
UUS 2024 diisel, ÕHK, KONKS,H&K,PANO LÄBISÕIDUPIIRANGUTA GARANTII 2 AASTAT* (tingimused www.euest.ee/garantii) Lisatasu eest on võimalik soetada Euest PRO 2-aastane tehasegarantiiga võrdväärne garantii +1490€ euest.ee/garantii VOLVO SPETSIALIST juba 15a - WWW.EUEST.EE
| Müüja | Euest |
|---|---|
| Aadress | Kadaka tee 72A, Tallinn 12618 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | euest.ee |
E - R 10.00 - 18.00 L- kokkuleppel HOOLDUS +372 50 20 964
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.