| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 86 309 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Tumehall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 642PVT |
| VIN | TMAJC81BGMJ060586 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Võimsus | 110 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 146 g/km |
| Kütus | Hübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.6 l/100km |
| • Maanteel | 5.2 l/100km |
| • Keskmine | 5.7 l/100km |
| Täismass | 2100 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1637 kg |
| Kandevõime | 463 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 2680 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4500 mm |
| Laius | 1865 mm |
| Kõrgus | 1650 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
- Eesti ajalugu - Korrapäraselt hooldatud margiesinduses - Viimane hooldus 11.2025 läbisõidul 80 081 kilomeetrit - LED (päevatuled, lähituled, kaugtuled) - Navigatsiooniseade - Püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev) - Pimenurga hoiatus - Kaugtulede ümberlülitamise assistent - Soojendusega rool - Apple CarPlay, Android Auto - Telefoni juhtmevaba laadimine - Digitaalne näidikutepaneel - Veokonks - Mõned kivitäkked Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Müüja | Topauto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | topauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.