| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Pebble Gray (DFG) |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | KNAAA8177T6071173 Kontrolli |
| Maht | 0 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 220 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 6 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 6 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 5015 mm |
| Laius | 1980 mm |
| Kõrgus | 1755 mm |
| Müüja | Reval Auto Pärnu |
|---|---|
| Aadress | Talllinna mnt 87e, Pärnu, 80034 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | revalauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.