| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 33 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 894VVK |
| VIN | WMW21BS0703M91631 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1499 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Võimsus | 92 kW |
| Tippkiirus | 196 km/h |
| CO2 | 43 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 1.9 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1851 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4297 mm |
| Laius | 1822 mm |
| Kõrgus | 1559 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
- Sõidukile on teostatud müügieelne ettevalmistus - Lisainfo saamiseks pöörduge meie konsultandi poole. - Registreerimistasu lisandub hinnale. - Sõidukit saab näha Pirni 1, Tallinn.
| Müüja | Premium Select Luxury |
|---|---|
| Aadress | Pirni tn 1, Tallinn, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | auto100premium.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.