| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2015 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 377JZN |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2457 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Võimsus | 221 kW |
| Tippkiirus | 255 km/h |
| CO2 | 242 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 14.0 l/100km |
| • Maanteel | 8.4 l/100km |
| • Keskmine | 10.4 l/100km |
| Täismass | 2000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1582 kg |
| Kandevõime | 418 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2650 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4595 mm |
| Laius | 1795 mm |
| Kõrgus | 1475 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Autot on heaperemehelikult hoitud ja hooldatud. Viimased talved sõitnud pole ja on olnud soojas hoiuruumis. Paigaldatud 3" otsetoru koos sport katiga turbost lõpuni. Lisaküsimuste korral helistada või kirjutada. Vahetus pakkumisi mitte teha ja tonnimeestel pole mõtet ühendust võtta.
| Müüja | Tauri |
|---|---|
| Aadress | Tartu |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.