| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 124 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | Pruun |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 558HJG |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2997 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 183 kW |
| Tippkiirus | 194 km/h |
| CO2 | 222 g/km |
| Kütus | Hübriid (dii./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 9.1 l/100km |
| • Maanteel | 6.3 l/100km |
| • Keskmine | 7.4 l/100km |
| Täismass | 3260 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2604 kg |
| Kandevõime | 656 kg |
| Piduriga haagis | 3500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2923 mm |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4969 mm |
| Laius | 2000 mm |
| Kõrgus | 1846 mm |
Toodud riigist Rootsi
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
| Müüja | Kristjan |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.