Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2008 |
| Läbisõit | 391 700 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 892MHN |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 105 kW |
| Tippkiirus | 200 km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.5 l/100km |
| • Maanteel | 5.2 l/100km |
| • Keskmine | 6.0 l/100km |
| Täismass | 2125 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1630 kg |
| Kandevõime | 495 kg |
| Piduriga haagis | 1700 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2817 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4703 mm |
| Laius | 1826 mm |
| Kõrgus | 1415 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
-Sõidukorras -Ls 391500 -Automaat -Diisel Autost siis niipalju, roostet esineb esitiibadel ja pisike koht taga tiival. läbivat pole kuskil, võimalik lihtsa vaevaga ka kodus taastada, kere üldpilt kaugelt pigem okei, kuid lähedalt vaadates pole vist ühtki paneeli kus poleks kas värvi või lakki defekti. Üleliigseid vedelikke ei tarbi ja kõik mahlad ikka eraldi. Taga tuledel toon kile mis ei kannata ka kaugelt kriitikat kuid siiski vähemalt on. On oht et masinal on madaldus vedrud, kindel pole tundub teistega võrreldes madalam. Tehtud tööd - uued rattalaagrid ees mõlemad - uued klotsid ees - geneka harjad uued - vasak pooltelje ots ja kumm uus - led lähi, kaug ja udutuled, halod kaasa - õli ja filtrite vahetus ~ 5k tagasi - 2024 audi esinduses Vahetatud käigukast arve olemas (2000€) NB! Reg tasu makstud omaniku vahetus 55€ Aastamaks samuti makstud. Üv läbis aasta algult puhtalt ilma ühegi veata. Võib ka vahetust pakkuda! Hinda annab ka mingil määral kangutada alla. Täishinnaga ka orig talveveljed kaasa.
| Müüja | Kaspar H |
|---|---|
| Aadress | Võru |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.