| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2017 |
| Läbisõit | 98 161 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Punane |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 207BVL |
| VIN | NLHB351CBJZ362805 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1368 cm³ |
|---|---|
| 1.4 l | |
| Võimsus | 74 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 157 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 9.0 l/100km |
| • Maanteel | 5.4 l/100km |
| • Keskmine | 6.7 l/100km |
| Täismass | 1640 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1237 kg |
| Kandevõime | 403 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 2570 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4065 mm |
| Laius | 1760 mm |
| Kõrgus | 1529 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
- Eesti ajalugu - Hooldatud korrapäraselt margiesinduses - Viimane hoooldus 07.2025 läbisõidul 88 438 km - LED (päevatuled) - Soojendusega rool - Parkimisandurid (taga) - Mõni kriim plastikul (pilt) - Rooste alged parandatud (pilt) Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Müüja | Topauto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | topauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.