| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 88 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 112KXF |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 0 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Võimsus | 300 kW |
| Tippkiirus | 180 km/h |
| Kiirendus | 5.1 0-100km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2940 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2495 kg |
| Kandevõime | 445 kg |
| Piduriga haagis | 1800 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2873 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4774 mm |
| Laius | 1923 mm |
| Kõrgus | 1625 mm |
Toodud riigist Belgia
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Jaak Ojala |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.