
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2015 |
| Läbisõit | 120 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 411XGT |
| VIN | WDD2173851A009654 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 4.7 l |
|---|---|
| Võimsus | 335 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 13.1 l/100km |
| • Maanteel | 8.0 l/100km |
| • Keskmine | 9.9 l/100km |
| Täismass | 2595 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2160 kg |
| Kandevõime | 435 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2945 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 5044 mm |
| Laius | 1913 mm |
| Kõrgus | 1424 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2026; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Mercedes-Benz S500 Kupee on luksuslik ja jõuline sportautode esindaja, mis ühendab elegantse disaini, tipptasemel tehnoloogia ja erakordse sõidunaudinguga. Täielik hooldusajalugu: - 05.2016 / 4 714 km - 03.2019 / 14 610 km - 06.2020 / 23 043 km - 05.2021 / 52 679 km - 02.2022 / 77 126 km - 02.2023 / 85 496 km - 01.2024 / 100 088 km Tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Markus Kuuskmäe, +372 5450 0456 (EST/ENG)
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.