| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2009 |
| Läbisõit | 335 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Roheline |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 618MLV |
| VIN | WBAFG010X0L189546 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 210 kW |
| Tippkiirus | 236 km/h |
| CO2 | 220 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | 7.1 l/100km |
| • Keskmine | 8.3 l/100km |
| Täismass | 2710 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2185 kg |
| Kandevõime | 525 kg |
| Piduriga haagis | 2700 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2933 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4877 mm |
| Laius | 1983 mm |
| Kõrgus | 1690 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Heas korras auto, hooldatud ja hästi hoitud! Masin olnud enda kasutuses 5 aastat, hooldatud õigeaegselt ning pole kokku hoitud. Kett on vahetatud 50 000km tagasi (BM Auto) ja kõik sinna juurde kuuluv, arved olemas. Käigukastile tehtud dünaamiline õlivahetus(Hõbenool), sellekohta ka arve olemas. Paigaldatud veel kvaliteetne android makk, ning kõlarid on vahetatud võimsamate ja kvaliteetsemate vastu. Auto all on R22 originaal erilaiused veljed (HAXER). Kehtiv ülevaatus ja kindlustus. Müügi põhjus: Uue auto ost :) Masin asub tartus.
| Müüja | C |
|---|---|
| Aadress | Tartu |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.