Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 109 400 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | Dravitgrau Metallic |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 083LRW |
| VIN | WBA6N71010FL23826 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1998 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 135 kW |
| Tippkiirus | 225 km/h |
| Kiirendus | 5.8 0-100km/h |
| CO2 | 43 g/km |
| Kütus | Pistikhübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusepaak | 40 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 1.9 l/100km |
| Täismass | 2425 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2053 kg |
| Kandevõime | 372 kg |
| Piduriga haagis | 1500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2851 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4709 mm |
| Laius | 1827 mm |
| Kõrgus | 1442 mm |
Toodud riigist Läti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Продаётся BMW 330e Touring G21 2021 года — стильный, экономичный и очень хорошо оснащённый универсал с подключаемым гибридом. Отличное сочетание динамики BMW, комфорта и низкого расхода топлива. Автомобиль в очень хорошем состоянии. Подходит как для города, так и для трассы. В комплекте идут новые всесезонные шины. Основное: • 2.0 Plug-in Hybrid (330e) • Автоматическая коробка передач • XtraBoost • Кузов G21 Touring • Панорамная крыша • Фаркоп • Comfort Access (бесключевой доступ) Комплектация: • BMW Laser Lights • Driving Assistant Professional • Parking Assistant Plus • Head-Up Display • Harman/Kardon Surround Sound • BMW Live Cockpit Professional • WiFi Hotspot • Wireless Charging • DAB радио • Панорамная стеклянная крыша • Акустические стёкла (Acoustic Comfort Glazing) • Ambient Light • Спортивные сиденья • Подогрев сидений • Подогрев руля • Поясничная поддержка • Тонированные задние стёкла • Shadow Line • Sport Line ENG: For sale: BMW 330e Touring G21, year 2021 — a stylish, economical, and very well-equipped plug-in hybrid wagon. A perfect combination of BMW driving dynamics, comfort, and low fuel consumption. The car is in very good condition. Car comes with the completely new set of all season tyres. Main features: • 2.0 Plug-in Hybrid (330e) • Automatic transmission • XtraBoost • G21 Touring body • Panoramic roof • Tow hitch • Comfort Access (keyless entry) Equipment: • BMW Laser Lights • Driving Assistant Professional • Parking Assistant Plus • Head-Up Display • Harman/Kardon Surround Sound System • BMW Live Cockpit Professional • WiFi Hotspot • Wireless Charging • DAB radio • Panoramic glass roof • Acoustic Comfort Glazing • Ambient Lighting • Sport seats • Heated seats • Heated steering wheel • Lumbar support • Tinted rear windows • Shadow Line • Sport Line EE: Müüa BMW 330e Touring G21, 2021. aasta — stiilne, ökonoomne ja väga hästi varustatud pistikhübriid universaal. Suurepärane kombinatsioon BMW sõidudünaamikast, mugavusest ja madalast kütusekulust. Auto on väga heas seisukorras. Autoga tuleb kaasa täiesti uus komplekt aastaringseid rehve Põhiandmed: • 2.0 pistikhübriid (330e) • Automaatkäigukast • XtraBoost • G21 Touring kere • Panoraamkatus • Haagisekonks • Comfort Access (võtmeta sisenemine) Varustus: • BMW Laser-tuled • Driving Assistant Professional • Parking Assistant Plus • Head-Up Display • Harman/Kardon Surround Sound helisüsteem • BMW Live Cockpit Professional • WiFi Hotspot • Juhtmevaba laadimine • DAB-raadio • Panoraamklaaskatus • Akustilised mugavusklaasid • Ambient valgustus • Sportistmed • Istmesoojendused • Roolisoojendus • Nimmetugi • Toonitud tagaklaasid • Shadow Line • Sport Line
| Müüja | Denis Dmitrijev |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.