
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | - |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 57 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Punane |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 532CHB |
| VIN | WBA31AX05NFL83439 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 140 kW |
| Tippkiirus | 233 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2315 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1957 kg |
| Kandevõime | 358 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2856 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4783 mm |
| Laius | 1852 mm |
| Kõrgus | 1442 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 11.2027; Toodud riigist: Rootsi; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Väljendusrikas disain, võrreldamatu dünaamika ning erakordne sõidumugavus ootavad sind BMW 4. seerias. Auto on toodud vähem kui aasta vanusena Eestisse. Auto on avariivaba ning olematu läbisõiduga. Kõik hooldused on tehtud BMW esinduses. Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus vaid 55 eur. Eesti Liikluskindlustuse Fondi kodulehe andmeil ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.