| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 87 900 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 072SXW |
| VIN | WAUZZZ4M5MD015068 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2967 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Võimsus | 210 kW |
| Tippkiirus | 241 km/h |
| CO2 | 186 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.8 l/100km |
| • Maanteel | 6.0 l/100km |
| • Keskmine | 7.1 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2401 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5064 mm |
| Laius | 1790 mm |
| Kõrgus | 1666 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
GARANTII 6 KUUD/ 5000 KM
| Müüja | ABC Motors |
|---|---|
| Aadress | Aia põik 2, Harku alevik, 76902 Harjumaa |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | abcmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.