| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2010 |
| Läbisõit | 265 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Tumesinine |
| Värvi täpsustus | CASPIAN BLUE |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 003BVS |
| VIN | YV1FS7051B2000628 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2400 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 151 kW |
| Tippkiirus | 230 km/h |
| Kiirendus | 7.2 0-100km/h |
| CO2 | 139 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusepaak | 67 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.9 l/100km |
| • Maanteel | 4.3 l/100km |
| • Keskmine | 5.3 l/100km |
| Täismass | 2090 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1570 kg |
| Kandevõime | 520 kg |
| Piduriga haagis | 1600 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2776 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4628 mm |
| Laius | 1865 mm |
| Kõrgus | 1479 mm |
Toodud riigist Itaalia
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa hästi hoitud Volvo S60 D5 151kW manuaal. Auto olnud minu käes 9 aastat ning selle aja jooksul regulaarselt hooldatud ja vajaduspõhiselt remonditud. Tegemist ei ole seisnud ega “kiirmüügi” autoga — auto on igapäevases kasutuses ja sõidab väga hästi. 5-silindriline D5 diiselmootor liigub hästi, samas on ökonoomne ja mugav nii linnas kui maanteel. Enamus läbisõidust maanteesõit. Viimase aja jooksul tehtud tööd: • aprillis tehtud täielik hooldus (õlid, filtrid jm vajalik) • märtsis vahetatud esiklaas (A-klassi varuosa) • esituled poleeritud • tagumised parkimisandurid korda tehtud • stabika vardad vahetatud • ABS / veojõukontrolli moodul vahetatud • tagumised amordid ja nende kinnitused vahetatud Auto sõidab hästi — kolksumist ega muid häirivaid hääli sõidu ajal ei esine. Mootor töötab ilusti, sidur ja käigukast toimivad korrektselt. Kerel leidub vanusele vastavaid iluvigu, kuid suurt ega silmatorkavat roostet autol ei esine. Soovi korral võimalik kaasa osta ka originaal 17" Volvo valuveljed, millel all uued 2025. aasta novembris ostetud Goodyeari talverehvid. Autole on paigaldatud eritellimusel valmistatud Prime EVA matid (ees, taga ja pagasiruumis). Kaasa tulevad ka originaalsed suvised Volvo matid. Olemas ka värske VIN-ajaloo aruanne! Vahetusi ei soovi.
| Müüja | Carl-Martin Geier |
|---|---|
| Aadress | Vaida |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.