| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2008 |
| Läbisõit | 386 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | Alpinweiss 3 |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 554BGG |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 145 kW |
| Tippkiirus | 232 km/h |
| CO2 | 171 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.4 l/100km |
| • Maanteel | 5.2 l/100km |
| • Keskmine | 6.4 l/100km |
| Täismass | 2260 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1735 kg |
| Kandevõime | 525 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2886 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4843 mm |
| Laius | 1846 mm |
| Kõrgus | 1491 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Hästi hoitud ja korrapäraselt hooldatud E61 LCI 2008 Shadowline, 3.0 145kw manuaal. Kaasa saab esimeste küljeklaaside komplekti 5% toonidega (1 toon rikitud) Varustus M Sports Suspension M Leather Steering Wheel M Aerodynamics Package Sports Edition Teisaldatav kärukonks Drink Holder Sports Seat Seat Heating Driver/Passenger Interior Trim Finishers Black High-Gloss Logic 7 sound system Headlight Cleaning System Park Distance Control (PDC) Xenon Light Automatic Air Conditioning Cruise Control With Brake Function Light Package Windscreen, Green-Tinted Upper Strip Roof Railing High Gloss Shadow Line Individual Sunshade Glazing Headlining Anthracite Tehtud tööd: Uus kliimapump Vahetatud mootorikett Genekas Ees uued coilid(MTS) Rihmarataste kompl. (Väntvõlli ratas kaasaarvatud) Õhkvedrustuse kompressor Rooliotsad Pagasiruumi akna lüliti Tulekõrguse mootor Uus 100 Ah aku Uued pidurikettad ja klotsid ees/taga Uus turbo + muu sellega kaasev Egr/Dpf off, liigub jõuliselt All uued suverehvid Leidub ka pisemaid vigu, huvilisele täpsemalt.
| Müüja | Hans |
|---|---|
| Aadress | Tartu |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.