| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2007 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 678RGK |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 100 kW |
| Tippkiirus | 210 km/h |
| CO2 | 153 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.6 l/100km |
| • Maanteel | 4.8 l/100km |
| • Keskmine | 5.8 l/100km |
| Täismass | 1940 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1459 kg |
| Kandevõime | 481 kg |
| Piduriga haagis | 1500 kg |
| Pidurita haagis | 700 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2640 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4476 mm |
| Laius | 1770 mm |
| Kõrgus | 1432 mm |
Toodud riigist Soome
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
VOLVO S40 (2007) — Usaldusväärne rootslane taastamiseks Müüa stiilne ja turvaline sedaan Volvo S40. Suurepärane variant neile, kes otsivad kvaliteetset autot soodsa hinnaga ja on valmis pühendama veidi aega selle tehnilisele hooldusele. Seisukord ja vajalikud tööd: Hetkel ei ole auto sõidukorras ja vajab tähelepanu järgmistes punktides: Sidur: vajab remonti. Elektroonika: vajalik eemaldada SRS AIRBAG veateade sõitmist ei sega. Miks see on soodne pakkumine? Usaldusväärne ja hea veojõuga 2-liitrine diiselmootor. Klassikaline Skandinaavia mugavus ja materjalide kvaliteet. Pärast väikeseid investeeringuid saate suurepärase auto igapäevasteks sõitudeks. Info: 55692022 VOLVO S40 (2007) — Надежный швед под восстановление Продается стильный и безопасный седан Volvo S40. Отличный вариант для тех, кто ищет качественный автомобиль по доступной цене и готов уделить немного времени его техническому обслуживанию. Состояние и задачи: На данный момент автомобиль не на ходу и требует внимания по следующим пунктам: Сцепление: необходима ремонт. Электроника: требуется устранение ошибки SRS AIRBAG. Почему это выгодное предложение? Надежный и тяговитый 2-литровый дизельный двигатель. Классический скандинавский комфорт и качество материалов. После небольших вложений вы получите отличный автомобиль для ежедневных поездок. Info: 55692022
| Müüja | Sergei Kauri |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.