Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2013 |
| Läbisõit | 287 817 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 506PFP |
| VIN | WBA5K510X0D083664 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 230 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 149 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.7 l/100km |
| • Maanteel | 5.1 l/100km |
| • Keskmine | 5.7 l/100km |
| Täismass | 2500 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1925 kg |
| Kandevõime | 575 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2968 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4907 mm |
| Laius | 1860 mm |
| Kõrgus | 1462 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Registreerimistasu ja aastamaks on makstud, omanikuvahetus 55€! Tehtud töödest, olemas arved: 05.2026 -Mootori õlivahetus koos filtritega 10.2025 -EGR jahuti vahetus 07.2023 -Vahetatud väntvõll, raamsaaled,kepsusaaled -Väntvõlli esimene ja tagumine simmerling -Klapikambrikaane tihend -Nukkvõlliraami tihend -Plokikaanetihend -Vahetatud õlijahuti, filtrijalatihend, jahuti tihend -Sõiduk asub Puiestee 128, Tartu linn. Olete oodatud autoga tutvuma ja proovisõidule! -Sissemaksuks sobib teie odavam või kalllim sõiduk, auto hindame kiiresti ja tehing juba samal päeval!
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.