| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2007 |
| Läbisõit | 111 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 567BKL |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3600 cm³ |
|---|---|
| 3.6 l | |
| Asetus | Taga |
| Võimsus | 353 kW |
| Tippkiirus | 310 km/h |
| Kiirendus | 3.9 0-100km/h |
| CO2 | 307 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 18.8 l/100km |
| • Maanteel | 9.5 l/100km |
| • Keskmine | 12.8 l/100km |
| Täismass | 1950 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1660 kg |
| Kandevõime | 290 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2350 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4450 mm |
| Laius | 1852 mm |
| Kõrgus | 1300 mm |
Toodud riigist Leedu
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Henri Kalmist |
|---|---|
| Aadress | Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.