| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2007 |
| Läbisõit | 282 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 62NLC |
| VIN | WBAWB71040PR43587 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2979 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 350 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 228 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 14.3 l/100km |
| • Maanteel | 6.7 l/100km |
| • Keskmine | 9.5 l/100km |
| Täismass | 2005 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1600 kg |
| Kandevõime | 405 kg |
| Piduriga haagis | 1700 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2760 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4580 mm |
| Laius | 1782 mm |
| Kõrgus | 1395 mm |
Toodud riigist Prantsusmaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Hästi hoitud, tavapärasest kiirem ning korrapäraselt hooldatud manuaalkastiga 335i kupee. Ideaalne valik huvilisele, kes soovib autot veelgi kiiremaks arendada. -Koonusfiltrid -17T hübriid turbod -Index 12 pihustid -Suurem vahejahuti -550i sidurikomplekt + hooratas -JB4 aju moodul + MHD backend flash Õlivahetused on teostatud korrapäraselt iga 7000-8000 km tagant. Index 12 pihustid ning uuendatud madal- ja kõrgsurvepump tagavad E85 valmiduse kütusesüsteemis. Summuti on valdavas enamuses otse ning originaal katalüsaatorid lisaks kõige muuga tulevad kaasa. Käiguvahetused muudab tõhusamaks shortshifter. Auto istub originaal 359M Competition velgedel, mis pärinevad E92 M3 alt. Juhitavust aitavad parandada MTS Technik coilover-id. Salong on viimistletud alcantara kattega, mis lisandub alcantara sportistmetele ning punastele turvavöödele. Salongi helisüsteemi on uuendatud Audison ja Vibe kõlaritega, mis paiknevad uste sees ning istmete all. Kõlarite vahetusega on paigaldatud ka pigimatid. Ekraani kaudu on kasutatav tagurduskaamera ning Android Auto ja Apple Carplay. Hiljutised suuremad tööd sisaldavad sidurikomplekti ja hooratta, klapikambrikaane, õlifiltri korpuse, starteri ning roolivõimu paagi vahetust. Kõik antud tööd on teostatud viimase 15000 km jooksul ning on tõestatavad arvega.
| Müüja | Karl |
|---|---|
| Aadress | Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.