| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2013 |
| Läbisõit | 218 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 732RTW |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 135 kW |
| Tippkiirus | 228 km/h |
| CO2 | 133 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.5 l/100km |
| • Maanteel | 4.2 l/100km |
| • Keskmine | 5.1 l/100km |
| Täismass | 2125 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1650 kg |
| Kandevõime | 475 kg |
| Piduriga haagis | 1600 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2810 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4624 mm |
| Laius | 1811 mm |
| Kõrgus | 1429 mm |
Toodud riigist Soome
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa BMW 320d xDrive. Tegemist on mõnusa igapäevaautoga, millel olemas päris hea varustus – Shadowline pakett, automaatsed kaugtuled, rooli- ja istmesoojendused, M-rool ja käigukangi nupp, sportsisu, parkimisandurid ning Lights Package. Hiljuti lisasin ka suurema ekraani Apple Carplay ja Android Auto valmidusega. Olen autoga ise sõitnud viimased 3 aastat ja selle ajaga läbinud umbes 60 000 km. Hooldusi on tehtud jooksvalt, õli vahetatud iga 10–12 tuhande km tagant. 2025. aasta juunis sai tehtud suurem hooldus, mille käigus vahetati mootorikett ja sidur. Autol 2 võtit. Asub Võru/Tallinn
| Müüja | Christopher Horn |
|---|---|
| Aadress | Võru/Tallinn |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.