| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mitmeotstarbeline |
| Aasta | 2016 |
| Läbisõit | 168 900 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 844BSP |
| VIN | SB1ME3JE50E092132 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Võimsus | 97 kW |
| Tippkiirus | 200 km/h |
| CO2 | 138 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.9 l/100km |
| • Maanteel | 4.8 l/100km |
| • Keskmine | 5.9 l/100km |
| Täismass | 1805 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1265 kg |
| Kandevõime | 540 kg |
| Piduriga haagis | 1300 kg |
| Pidurita haagis | 450 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2600 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4330 mm |
| Laius | 1760 mm |
| Kõrgus | 1475 mm |
Toodud riigist Leedu
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Korraliselt hooldatud ning heaperemehelikult ümber käidud. Viimane töö teostatud septembris, kui vahetati õli+filtrid ja eesmised ning tagumised piduriklotsid koos ketastega. Autol lekked puuduvad, olemas arved tehtud tööde kohta. Autol üks vastupidavamaid bensiinimootoreid, mis töötab väga ühtlaselt ja vaikselt. Käivitub probleemideta ka kõige külmemate ilmadega. Eelmine omanik naisterahvas, kes auto eest hästi hoolt kandnud. Enne minu kätte jõudmist oli kogu hooldusajalugu Elkes. Ostjal on võimalik oma kuludega viia ostueelsesse kontrolli. Auto müügis seoses kinnisvara soetamisega. REGISTREERIMISTASU JUBA MAKSTUD. Uus omanik saab soovi korral lihtsalt ja mugavalt vormistada omanikuvahetuse interneti teel! 2 võtit EST/ENG
| Müüja | Riivo |
|---|---|
| Aadress | Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.