| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2017 |
| Läbisõit | 209 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 185HKH |
| VIN | WDD2132041A294392 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1950 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 143 kW |
| Tippkiirus | 235 km/h |
| Kiirendus | 7.7 0-100km/h |
| CO2 | 112 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 4.6 l/100km |
| • Maanteel | 4.1 l/100km |
| • Keskmine | 4.3 l/100km |
| Täismass | 2450 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1780 kg |
| Kandevõime | 670 kg |
| Piduriga haagis | 2100 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2939 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 5000 mm |
| Laius | 1907 mm |
| Kõrgus | 1494 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Väga korralikult hooldatud ja hoitud Saksamaalt toodud peaaegu täisvarustuses 100% õige läbisõiduga Mercedes. Sõidetud pikkasid otsasid (tööle-koju 100 km mööda Peterburi maanteed). Õlivahetused on kõik minu käes tehtud 15 000 km pealt, olemas nii hooldus- kui ka parandusarved. Tüüpvead likvideeritud. Asub Neeme külas Harjumaal, aga kui vaja, saan ka Tallinnas näidata. Kaasa ka teisel jooksul valuvelgedel naastrehvid. Juhiabisid on palju peal - adaptiivne püsikiirusehoidja, isejuhtimine (reahoidja - mulle meeldib Audi, VW, Volvo omadest rohkem), pimenurgaandurid, iseparkimine (töötab väga hästi - pargib sinna, kuhu ise ei hakkakski proovima), 360 kraadi kaamera, tagurduskaamera, Matrix-LED tuled (intelligentsed - lülitavad ise teatud pikslid välja, nii et terve tee on valgustatud, v.a pimestavad liiklusmärgid või vastutulevad/ eessõitvad autod. Autot on igal aastal vahatatud vähemalt 2x, nahka on hooldatud iga aasta vähemalt kord kvartalis. Eriline sisu - hele nahk ja päris puitdekoor. Suur ekraan! Kärukonks. Tagumiste akende rulood, pagasivõrk ja -kate. Käigukasti õlivahetus teostatud, olemas hooldusarved, kogu dokumentatsioon nii minu ajast kui ka eelnevalt omanikult. Haruldased ventileeritavad istmed. Kõik toimib ja töötab ilusasti. Müügi põhjuseks tööauto olemasolu, mistõttu Mercedes ei leia kasutust enam. Järgmine hooldus 11k pärast. Rooste puudub! Väga heas seisukorras ja uskumatult ökonoomne - reaalne kütusekulu maanteel jääb kindlalt alla 5l/100km, suvel minu keskmine 5,3, talvel 5,7 l/100 km. 400 Nm väänet ja 143 kW ei jää kuskil hätta - minekut on korralikult. Väga suur pagasiruum, mootor on vaikne ja vibratsioonivaba. Ummikus istudes ei saa aru, et diisliga sõidad. LED-meeleoluvalgustus salongis värvimuutmisvõimalusega. Küsi julgelt lisainfot ja tule vaatama. Hinnast saame auto kõrval rääkida. Vahetusest huvitavad hobiautod. 5344 4418
| Müüja | Helari Muld |
|---|---|
| Aadress | Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.