Sõidukil on kehtiv garantii (14.12.2028)
Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 59 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 026KTX |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 145 kW |
| Tippkiirus | 233 km/h |
| CO2 | 146 g/km |
| Kütus | Hübriid (dii./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2405 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1933 kg |
| Kandevõime | 472 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2995 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5060 mm |
| Laius | 1900 mm |
| Kõrgus | 1515 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Auto on Saksamaalt toodud ning on BMW Premium Selection sertifikaadiga. Auto tehasegarantii kehtib selle aasta lõpuni ning pikendatud Premium Selection garantii kehtib kuni 14.12.2028. Tegemist on M-Sportpakett Pro mudeliga, millel on Iconic Glow valgus ees. Autol väga hea heli, avar panoraamkatus ning rohkelt lisavarustust. Registeerimistasu on makstud. Kõik hooldused on teostatud ning auto on nagu uus.
| Müüja | Joel Süldre |
|---|---|
| Aadress | Tallinn/Tartu |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.