| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 67 024 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Punane |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 709XJJ |
| VIN | KNADB517GM6523496 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 998 cm³ |
|---|---|
| 1 l | |
| Võimsus | 73 kW |
| Tippkiirus | 185 km/h |
| CO2 | 126 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 5.5 l/100km |
| • Maanteel | 4.3 l/100km |
| • Keskmine | 5.6 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1251 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4065 mm |
| Laius | 1725 mm |
| Kõrgus | 1450 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
LISANDUB REG TASU! Teostatud korraline hooldus Reval Autos 14.04.2026/65124km. Ostueelselt Amservis põhjalikult tehniliselt ja visuaalselt kontrollitud. Lisandub registreerimistasu!
| Müüja | Amserv Pärnu |
|---|---|
| Aadress | Pärnu, Tallinna mnt 89a |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | amservauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.