| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 1981 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 24NFS |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3684 cm³ |
|---|---|
| 3.7 l | |
| Võimsus | 67 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2185 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1570 kg |
| Kandevõime | 615 kg |
| Piduriga haagis | 455 kg |
| Pidurita haagis | 455 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2863 mm |
| Istekohti | 6 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5189 mm |
| Laius | 1800 mm |
| Kõrgus | 1405 mm |
Toodud riigist Soome
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa 1981. aasta Dodge Aspen – ehe Ameerika klassik, mis püüab pilke. Kere vajaks küll uut värvikihti, aga samas on see „ajale jalgu jäänud“ välimus omamoodi võluv. Auto on tehniliselt tubli tööloom: läbitud on hulganisti kilomeetreid ja pole veel kordagi tee äärde jätnud. Mootor on kruiisimiseks paras. Hiljuti tehtud täishooldus, nii et võib muretult edasi sõita. Paigaldatud on ka uus aku. Salongis on kuus istekohta, nii et ruumi jätkub ka suuremale seltskonnale. Spidomeetri plokis esineb tõrkeid, kuid see ei mõjuta sõitmist. Auto vajab veidi nokitsemist, aga pigem on see aja kui raha küsimus. Hea võimalus kellelegi, kes hindab põnevaid masinaid. Auto on Soome muuseumiregistris ja olnud muusikavideos. Tõsisele huvilisele rohkem lisainfot.
| Müüja | markus kaev |
|---|---|
| Aadress | Tallinn |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.